ORIS.LT LOGO

2,5kW – 3,5kW Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos sieniniai oro kondicionieriai

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi Electric VL-100U5E

3 skirtingos dizaino spalvos

Galimybė vidinio įrenginio modelį rinktis iš blizgios baltossidabrinės bei juodos spalvų. Dėl šio dizaino ir spalvų įvairovės “Mitsubishi Electric” MSZ-EF-VGH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai elegantiškai įsilieja ir papildo interjerą subtiliu išskirtinumu.

R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

 

Integruotas WiFi

Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Produkto savybės

  • MSZ-EF-VGH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai efektyviai šildo iki -20°C lauko oro temperatūros.
  • Šie tylūs, efektyvūs ir ekonomiški oro kondicionieriai – šilumos siurbliai turi +10°C laipsnių palaikymo funkciją, todėl puikiai tinka ir sezoninėms patalpoms (sodyboms, vasaros rezidencijoms, biurams), kur šaltuoju periodu kasdien būtina palaikyti teigiamą oro temperatūrą.
  • I-save režimu nustatoma norima patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant ar kai išeinama iš patalpos ir norima sumažinti temperatūrą. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus I-save režimą, temperatūra sumažinama iki +10°C.
pexels-max-rahubovskiy-6316066
Techninė modelių specifikacija

2,5kW – 3,5kW Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos sieniniai oro kondicionieriai

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

2,5kW – MUZ-EF25VGH+MSZ-EF25VGKW (baltas), Mitsubishi Electric, 2,5kW MUZ-EF25VGH+MSZ-EF25VGKB (juodas), Mitsubishi Electric, 2,5kW MUZ-EF25VGH+MSZ-EF25VGKS (sidabrinis), Mitsubishi Electric, 3,5kW MUZ-EF35VGH+MSZ-EF35VGKW (baltas), Mitsubishi Electric, 3,5kW MUZ-EF35VGH+MSZ-EF35VGKB (juodas), Mitsubishi Electric, 3,5kW MUZ-EF35VGH+MSZ-EF35VGKS (sidabrinis), Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl 2,5kW – 3,5kW Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos sieniniai oro kondicionieriai