2,5kW – 3,5kW Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos sieniniai oro kondicionieriai

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 19660

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris
3 SPALVŲ PASIRINKIMAI:

Galimybė vidinio įrenginio modelį rinktis iš blizgios baltos, sidabrinės bei juodos spalvų. Dėl šio dizaino ir spalvų įvairovės “Mitsubishi Electric” MSZ-EF-VGH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai elegantiškai įsilieja ir papildo interjerą subtiliu išskirtinumu.

2,5kW - 3,5kW Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos sieniniai oro kondicionieriai

SAVYBĖS:

 • MSZ-EF-VGH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai efektyviai šildo iki -20°C lauko oro temperatūros.
 • Šie tylūs, efektyvūs ir ekonomiški oro kondicionieriai – šilumos siurbliai turi +10°C laipsnių palaikymo funkciją, todėl puikiai tinka ir sezoninėms patalpoms (sodyboms, vasaros rezidencijoms, biurams), kur šaltuoju periodu kasdien būtina palaikyti teigiamą oro temperatūrą.
 • I-save režimu nustatoma norima patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant ar kai išeinama iš patalpos ir norima sumažinti temperatūrą. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus I-save režimą, temperatūra sumažinama iki +10°C.
2,5kW - 3,5kW Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos sieniniai oro kondicionieriai

R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

R32 254 oris
Mitsubishi Electric MELCloud

INTEGRUOTAS WI-FI

Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,5kW – MUZ-EF25VGH+MSZ-EF25VGKW (baltas), 3,5kW MUZ-EF35VGH+MSZ-EF35VGKW (baltas), 2,5kW MUZ-EF25VGH+MSZ-EF25VGKB (juodas), 3,5kW MUZ-EF35VGH+MSZ-EF35VGKB (juodas), 2,5kW MUZ-EF25VGH+MSZ-EF25VGKS (sidabrinis), 3,5kW MUZ-EF35VGH+MSZ-EF35VGKS (sidabrinis)

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351