2,5kW – 3,5kW Mitsubishi Electric MFZ-KJ-VEHZ serijos grindiniai oro kondicionieriai

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 19677

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris
Pirmasis grindinis šilumos siurblys su patentuota Hyper Heating technologija
 • Garantuotas ekonomiškas šilumos tiekimas iki -25C!
 • Gamykliškai pritaikytas atšiauriam klimatui
 • Naujasis MFZ-KJ-VEHZ yra pirmasis grindinis šilumos siurblys su įdiegta revoliucine Hyper Heating technologija ir yra vienas iš efektyviausių šilumos siurblių rinkoje. Nominalioji šildymo galia išlaikoma pastovi net iki -15oC lauko temperatūros, o gamintojas garantuoja ekonomišką šilumos tiekimą iki -25oC.
 • Aukšti naudingumo koeficientai garantuoja nedideles šildymo ir vėsinimo sąnaudas.
2,5kW - 3,5kW Mitsubishi Electric MFZ-KJ-VEHZ serijos grindiniai šilumos siurbliai

SAVYBĖS:

 • Kompaktiškas dizainas : MFZ-KJ-VEHZ serijos šilumos siurblio vidinio įrenginio kompaktiškas dizainas (storis vos 215 mm) yra vienas iš pagrindinių privalumų. Jis elegantiškai įsilieja į bet kokio stiliaus interjerą. Be to, jį galima įleisti į sieną.
 • Tylus veikimas: Šio grindinio modelio konstrukcija taip pat suteikia keletą funkcinių privalumų: patobulintos ventiliatoriaus mentės ypač efektyviai paskirsto šilto ir vėsaus oro srautus, o įrenginio darbas praktiškai negirdimas – triukšmo lygis vos nuo 19dB(A)!
 • Nepertraukiamas darbas: Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.
 • Švarus patalpų oras: Vidiniame įrenginyje įdiegtas nano platininis oro valymo filtras, be to, yra galybė filtrų sistemą papildyti elektrostatiniais priešalerginiais plazminiais filtrais (prekės kodas MAC-408FT-E).
 • Dėl įdiegtos „I-save“ funkcijos galima nustatyti minimalios 10oC temperatūros palaikymą patalpose, kas ypač aktualu pastoviai negyvenant ar išvykus iš namų ilgesniam laikui.
 • Įrenginio darbą galėsite nesudėtingai suprogramuoti visai savaitei. Siekdami taupyti, nustatykite mažesnę temperatūrą tuo metu, kol esate išvykę, ir automatiškai sukelkite ją, kad grįže vėl jaustumėtės komfortiškai.
2,5kW - 3,5kW Mitsubishi Electric MFZ-KJ-VEHZ serijos grindiniai šilumos siurbliai
Mitsubishi Electric MELCloud

INTEGRUOTAS WI-FI

Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,5kW MFZ-KJ25VE2+MUFZ-KJ25VEHZ, 3,5kW MFZ-KJ35VE2+MUFZ-KJ35VEHZ

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351