ORIS.LT LOGO

2,5kW – 3,5kW Mitsubishi Electric MFZ-KJ-VEHZ serijos grindiniai oro kondicionieriai

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi Electric VL-100U5E

Pirmasis grindinis šilumos siurblys su patentuota Hyper Heating technologija

  • Garantuotas ekonomiškas šilumos tiekimas iki -25C!
  • Gamykliškai pritaikytas atšiauriam klimatui
  • Naujasis MFZ-KJ-VEHZ yra pirmasis grindinis šilumos siurblys su įdiegta revoliucine Hyper Heating technologija ir yra vienas iš efektyviausių šilumos siurblių rinkoje. Nominalioji šildymo galia išlaikoma pastovi net iki -15oC lauko temperatūros, o gamintojas garantuoja ekonomišką šilumos tiekimą iki -25oC.
  • Aukšti naudingumo koeficientai garantuoja nedideles šildymo ir vėsinimo sąnaudas.

Integruotas WiFi

Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Produkto savybės

  • Kompaktiškas dizainas : MFZ-KJ-VEHZ serijos šilumos siurblio vidinio įrenginio kompaktiškas dizainas (storis vos 215 mm) yra vienas iš pagrindinių privalumų. Jis elegantiškai įsilieja į bet kokio stiliaus interjerą. Be to, jį galima įleisti į sieną.
  • Tylus veikimas: Šio grindinio modelio konstrukcija taip pat suteikia keletą funkcinių privalumų: patobulintos ventiliatoriaus mentės ypač efektyviai paskirsto šilto ir vėsaus oro srautus, o įrenginio darbas praktiškai negirdimas – triukšmo lygis vos nuo 19dB(A)!
  • Švarus patalpų oras: Vidiniame įrenginyje įdiegtas nano platininis oro valymo filtras, be to, yra galybė filtrų sistemą papildyti elektrostatiniais priešalerginiais plazminiais filtrais (prekės kodas MAC-408FT-E).
  • Dėl įdiegtos „I-save“ funkcijos galima nustatyti minimalios 10oC temperatūros palaikymą patalpose, kas ypač aktualu pastoviai negyvenant ar išvykus iš namų ilgesniam laikui.
  • Įrenginio darbą galėsite nesudėtingai suprogramuoti visai savaitei. Siekdami taupyti, nustatykite mažesnę temperatūrą tuo metu, kol esate išvykę, ir automatiškai sukelkite ją, kad grįže vėl jaustumėtės komfortiškai.
  • Nepertraukiamas darbas: Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.
Techninė modelių specifikacija

2,5kW – 3,5kW Mitsubishi Electric MFZ-KJ-VEHZ serijos grindiniai oro kondicionieriai

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

2,5kW MFZ-KJ25VE2+MUFZ-KJ25VEHZ, Mitsubishi Electric, 3,5kW MFZ-KJ35VE2+MUFZ-KJ35VEHZ, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl 2,5kW – 3,5kW Mitsubishi Electric MFZ-KJ-VEHZ serijos grindiniai oro kondicionieriai