Hitachi KPI-1502E4E rekuperatorius 1150 m³ / h

5,600.35

hitachi-orislt

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Gauti papildomą nuolaidą
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žyma: Product ID: 17209

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl verta rinktis Hitachi rekuperatorių?

Hitachi rekuperatorius – puikus sprendimas Jūsų namams, užtikrinantis kokybišką patalpų vėdinimą ir šviežio oro srautą. Su Hitachi aukščiausios klasės technologiniais sprendimais patogiai bei išmaniai sureguliuosite patalpų vėdinimą visais metų laikais, taip kurdami komfortišką aplinką ir gerindami savijautą.

KPI-252E4E

Produkto savybės

 • Šviežias oras patalpose – pasirinkite iš trijų darbo režimų: vėdinimą, automatinį vėdinimą ir šilumos atgavimą, kad maksimaliai padidintumėte oro atsinaujinimą, sutaupytumėte energijos ir pagerintumėte oro kondicionavimo efektyvumą.
 • Naudodamas papildomą CO2 jutiklį, KPI valdo anglies dvideginio kiekį patalpose, arba nuolat šalindamas CO2, kad palaikytų pastovią oro kokybę, arba greitai gaivindamas orą, kai aptinkamas didelis lygis.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.
  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  1150 m³ / h KPI-1502E4E

  Gamintojas

  Hitachi

  Call Now Button+37065401351