fbpx
ORIS.LT LOGO

Montavimas

Išmintingiausias sprendimas – rinktis ir įrenginį ir jo montavimą „iš vienų rankų“

Nors montavimo ir paruošimo darbai kainuoja nepalyginamai mažiau, nei pats įrenginys, ši Jūsų investicijos dalis yra kritiškai svarbi, norint, kad kiekvienas Jūsų išleistas euras atsipirktų su malonumu.  Jums, kaip būsto savininkui, paprasčiau, sklandžiau ir greičiau projektą įgyvendinti, jei už jį bus atsakinga viena įmonė.  100%  Būsite tikri,  kas yra atsakingas už projekto sėkmę.

ORIS.LT turi pilną galimybę įgyvendinti projektą nuo A iki Ž bei tvirtai atsakyti už galutinį rezultatą

Keliame ypatingai aukštus reikalavimus savo parduodamų įrenginių tiekėjams, jaučiamės įsipareigoję iš savęs reikalauti dar daugiau.

ORIS.LT montuotojai yra įgyvendinę jau ne vieną tūkstantį sėkmingų projektų tiek Lietuvoje, tiek Vakarų Europos šalyse. Yra paskaičiuota, kad norint tapti savo srities ekspertu, reikia toje srityje išdirbti apie 10.000 valandų. Turėdami tokią patirtį, ORIS.LT sprecialistai jau turi kompetencijos į vykdomus projektus žiūrėti kūrybiškai, visuomet surasti patį tinkamiausią sprendimą individualiam kiekvieno kliento poreikiui, kad ir koks specifinis jis bebūtų.

Dar viena ORIS.LT komandos striprybė – tai komandos pastovumas. Įsivaizduokite krepšinio komandą, kurioje kas keli mėnesiai vis pasikeičia dalis žaidėjų – ko gero, su tokia komanda net ir gudriausias treneris ne ką tenuveiktų… Džiaugiamės, kad ORIS.LT komanda – viena pastoviausių rinkoje. Dėl to galime dirbti užtikrintai ir tiksliai, kaip šveicariško laikrodžio mechanizmas.

  • Nemokamai konsultuojame renkantis įrenginius. Net ir kokybiškiausias įrengimas gali nuvilti, jeigu jis neatitiks Jūsų individualių poreikių ir kitų niuansų. Pavyzdžiui, išsirinkus netinkamo galingumo siurblį, Jus erzins ne tik komforto stygius, bet ir galimi gedimai, trumpesnis brangaus įrengimo tarnavimo laikas. Žinoma, galite eikvoti savo brangų laiką, kad taptumėte inovatyvių technologijų ekspertais ir pasirinkti teisingai. Bet gal paprasčiau kreiptis į mus? Pagal Jūsų poreikius padėsime išsirinkti tokį variantą, kuris atlieps Jūsų asmeniškus komforto poreikius bei tarnaus maksimaliai ilgai ir užtikrintai.
  • Padedame gauti APVA paramą. Nemokamai konsultuojame dėl Jūsų galimybių gauti ženklią finansinę paramą, keičiant šildymo katilą ar įsirengiant saulės elektrinę. Padedame teisingai užpildyti reikiamus dokumentus.
  • Už patrauklią kainą montuojame visų rūšių pas mus įsigytus įrenginius. Profesionalus ir patikimas montavimas, sugebėjimas kūrybiškai įvykdyti nestandartinius projektus – tai ORIS.LT veiklos sėkmės pagrindas. Savo komandoje esame subūrę rinktinius savo srities ekspertus. Mūsų profesionalai yra įgyvendinę ne vieną tūkstantį projektų tiek Lietuvoje, tiek Vakarų Europos šalyse. Šia vertinga patirtimi galite pasinaudoti ir Jūs  – kad Jūsų projektas būtų atliktas sklandžiai, operatyviai, užtikrintai.
  • Remontuojame atsinaujinančios energijos įrenginius.  Turime aukštos kompetencijos specialistus, galinčius profesionaliai ir operatyviai suremontuoti daugumos šilumos siurblių, rekuperatorių ir kondicionierių gedimus.
  • Atliekame sumontuotos įrangos profilaktinę priežiūrą.  Visai mūsų sumontuotai įrangai suteikiame garantiją. O norint, kad brangi ir sudėtinga įranga patikimai tarnautų dar ilgiau, rekomenduojame užsakyti profilaktinės priežiūros paslaugą. Mūsų profesionalai padarys viską, ko reikia, kad įranga užtikrintų maksimalų komfortą ir patikimai tarnautų ilgus metus.
  • Galime nudažyti montuojamus įrenginius jūsų pageidaujama spalva. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti tik smulkmena, tačiau, kai kuriais atvejais, ji gali tapti labai svarbi norint sukurti harmoningą namų estetiką.

Gauti nemokamą konsultaciją