Nors montavimo ir paruošimo darbai kainuoja nepalyginamai mažiau, nei pats įrenginys, ši Jūsų investicijos dalis yra kritiškai svarbi, norint, kad kiekvienas Jūsų išleistas euras atsipirktų su malonumu. Todėl išmintingiausias sprendimas – rinktis ir įrenginius, ir jų montavimą „iš vienų rankų“. Jums, kaip būsto savininkui, toks sprendimas padės norimą projektą įgyvendinti paprasčiau, sklandžiau ir greičiau. O svarbiausia – bus 100% aiškumas, kas yra atsakingas už projekto sėkmę.

ORIS.LT turi pilną galimybę įgyvendinti projektą nuo A iki Z bei tvirtai atsakyti už galutinį rezultatą. Kadangi keliame ypatingai aukštus reikalavimus savo parduodamų įrenginių tiekėjams, jaučiamės įsipareigoję iš savęs reikalauti dar daugiau.

ORIS.LT montuotojai yra įgyvendinę jau ne vieną tūkstantį sėkmingų projektų tiek Lietuvoje, tiek Vakarų Europos šalyse. Yra paskaičiuota, kad norint tapti savo srities ekspertu, reikia toje srityje išdirbti apie 10.000 valandų. Turėdami tokią patirtį, ORIS.LT sprecialistai jau turi kompetencijos į vykdomus projektus žiūrėti kūrybiškai, visuomet surasti patį tinkamiausią sprendimą individualiam kiekvieno kliento poreikiui, kad ir koks specifinis jis bebūtų.

Dar viena ORIS.LT komandos striprybė – tai komandos pastovumas. Įsivaizduokite krepšinio komandą, kurioje kas keli mėnesiai vis pasikeičia dalis žaidėjų – ko gero, su tokia komanda net ir gudriausias treneris ne ką tenuveiktų… Džiaugiamės, kad ORIS.LT komanda – viena pastoviausių rinkoje. Dėl to galime dirbti užtikrintai ir tiksliai, kaip šveicariško laikrodžio mechanizmas.

Atleiskite už ilgoką tekstą šia tema, bet šis darbas – tai mūsų aistra, apie kurią galėtume pasakoti valandų valandas . Tad jei turite daugiau klausimų – kreipkitės drąsiai.

Nemokama Konsultacija

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą    Call Now Button+37065401351