Kontaktai

Mielas kliente, drąsiai skambinkite, mielai atsakysime įvairius Jūsų klausimus, susijusius su mūsų darbu bei nauju užsakymu!

UAB ORIS LT

Saltoniškių g. 12, Vilnius
El. paštas: info@oris.lt
Mob. tel.: +370 654 01351
Ofiso tel.: +370 52 647637

Turite klausimų? Skambinkite: +37065401351

    Mane domina

    Jūsų kontaktai



    Pardavimai – centrinė būstinė Vilnius


    Frankas Andryjevskij
    Šilumos siurbliai ir saulės elektrinės
    +370 690 00046
    frankas@oris.lt


    Vitalijus Skritas
    Inžinierius
    +370 616 77763
    vitalijus@oris.lt


    Aivaras Darbutas
    Saulės elektrinės ir šilumos siurbliai
    +370 52032054
    aivaras@oris.lt

    Pardavimai – Klaipėdos filialas


    Giedrė Burbaitė
    Saulės elektrinės ir šilumos siurbliai
    +370 61461000
    giedre@oris.lt

    Servisas


    Rytis Tenešys
    Servisas; remontai ir profilaktika
    +370 680 04624
    servisas@oris.lt

    Projektai


    Paulius Darginavičius
    Projektų vadovas
    +370 66931023
    projektai@oris.lt

    Įmonės rekvizitai

    Įmonės pavadinimas
    UAB ORIS LT
    Įmonės kodas
    303982357
    PVM kodas
    LT100011343712
    Banko sąskaita
    LT10 4010 0510 0338 8814 , Luminor Bank AB

    Saltoniškių g. 12, Vilnius, LT-08105

    Vadovas


    Saulius Tamulevičius
    Įmonės vadovas
    saulius@oris.lt

    Call Now Button+37065401351