Jei svajoji, kuo gali tapti – prisijunk prie mūsų

ORIS.LT –  atsinaujinančios energijos sprendimus teikianti įmonė, kuri sudaro sąlygas kiekvienam darbuotojui atrasti darbo malonumą ir tobulėti, pamirštant rutiną. Griežtų, nusistovėjusių darbo formulių čia nėra, todėl kartu rasime būdą, kad darbas skatintų norą augti kiekvieną dieną. Noro čia niekada nepritrūks, nes mūsų profesionalų komanda – vieninga jėga, kuri drąsina ir palaiko. Jei esi ambicingas, bet dar nedrįsti, junkis prie šaunios komandos, padėsime siekti svajonių.

Visada žingsniu priekyje, todėl mums svarbu:

oris_lt

Pagarba aplinkai

Gamtai, kolegoms, partneriams

oris_lt

Inovatyvumas

Motyvacija, tobulėjimas, imlumas technologijoms.

oris_lt

Lyderystė

Greitis, nestandartiškumas.

oris_lt

Rezultatas

profesionalumas, darbštumas.

Tu turi prisijungti, nes:

–        Mes – nuostabi komanda

–        Galimybė tobulėti

–        Jauki darbo aplinka, netoli miesto centro

–        Šventės, renginiai !

–        Motyvaciniai priedai

–        Linksmos išvykos

–        Smagūs prisiminimai

Esu organizuotas ir komunikabilus, todėl darbo aplinkoje man svarbu realizuoti save ir pasisemti gerų emocijų. ORIS.LT kolektyvas jaunatviškas su pozityviu požiūriu, todėl įgyvendinti naujus projektus padeda ne tik profesionalumas, bet ir optimistiškas komandos nuteikimas.

Šioje įmonėje nebijau siekti daugiau. Prieš pradėdama dirbti, net negalvojau, kad turiu tiek daug sugebėjimų. Puiki komanda ir šiuolaikiškas vadovo požiūris į darbą, mane skatina mokytis kiekviena dieną.

Dėkojame darbuotojams, kurie unikaliais sugebėjimais siekia bendro tikslo – palengvinti kasdienį žmonių gyvenimą ir jam suteikti daugiau komforto

Šiuo metu ieškome saulės elektrinių montuotojų-elektrikų, saulės elektrinių projektuotojų, šilumos siurblių montuotojų. Siųskite savo CV el. adresu info@oris.lt. 🙂

- Justas

Montuotojas

Šauni komanda, puikios sąlygos profesionaliam darbui. Visada turiu galimybę atnaujinti žinias ir išmokti naujų dalykų, naudoti geriausią įrangą. Čia visi lygūs, todėl gera susiburti drauge su visais švenčių metu.

Čia puiki vieta įgyvendinti ambicingus tikslus. Mano idėjos visada išklausomos, diskutuojamos bei įgyvendinamos. Puikus kolektyvas visada palaiko, todėl geriausių rezultatų pasiekiame kartu.

Call Now Button+37065401351