Kompleksiniai sprendimai iš vienų rankų

Ne retai šildymo ir elektros gamybos sprendimai individualių namų savininkams didelis iššūkis. Juk būstas – tai ir džiaugsmas, ir gausybė rūpesčių. Kad ši našta sumažėtų, galima rinktis kompleksą sprendimų iš vieno tiekėjo – kelis įrenginius, kaip vieningą projektą. Mes Jums siūlome bene didžiausią šilumos siurblių ir saulės elektrinių asortimentą. Sutaupysite visapusiškai – laiko, pinigų, emocijų. Taip išvengsite brangiai kainuojančių klaidų ateityje ir žinosite, kas atsakingas už viso projekto sėkmę. Be to, vienai įmonei rūpinantis viskuo –  įrengimo procesas bus sklandesnis, greitesnis ir malonesnis, o rezultatas džiugins ilgai.

Kompleksinis sprendimas taupiai ateičiai

Nepastovi šildymo ir elektros kaina verčia sunerimti ne vieną. Kaip apsisaugoti nuo kainų šuolių? Pirma, svarbu žengti žingsnį imtis realių šildymo ir elektros gamybos pokyčių ir įvertinti esamas alternatyvas rinkoje. Esame tam, kad Jums padėtumėme ir rastumėme efektyvų sprendimą, kuris sumažins Jūsų elektros ir šilumos sąskaitą.

Nuoširdžiai rekomenduojame kompleksinį sprendimą – šilumos siurblio oras-vanduo ir saulės elektrinės derinimą. Toks sprendimas ženkliai sumažins namų išlaikymo kaštus.

– Saulės elektrinė gaminą energiją gaunamą iš saulės, kurią galite naudoti visur kur reikia (elektrai, šildymui), o perteklinę pasaugoti elektros tinklais ir vėliau panaudoti, kai saulės bus mažiau – rudenį ir žiemą. Saulės elektrinė puikiai tinka Lietuvos klimatui.

– Šilumos siurbliai oras-vanduo iš lauko ima orą ir jį sušildo šilumokaityje, o tada, vandens sistemos pagalba, perneša į patalpas ir atiduoda grindiniu šildymu ar per radiatorius. Viena sistema šildo/vėsina Jūsų patalpas ir ruošia karštą vandenį, o temperatūrą ir nustatymus reguliuojate automatiškai. Iš 1 kW elektros pagamina net iki 5 kW šilumos, be jokios papildomos priežiūros.

Derindami šilumos siurblį su saulės elektrine, galėsite džiaugtis beveik nemoku šildymu artimoje ateityje: saulės elektrinė gamina elektrą, kurią naudodami šilumos siurbliai šildo, vėsina, ruošia karštą vandenį. Atsiperkamumas vos iki 5 m., todėl, pavyzdžiui, jei Jūsų namas yra 100 kv. m., A klasės, Jums reikalinga 6 kW saulės elektrinė, kuri kainuoja šiek tiek daugiau nei 3000 eurų su APVA parama. Saulės elektrinė per metus, sunaudojant apie 6000 kWh elektros,  padės Jums sutaupyti 800 Eur/m. Rezultatas – saulės apmokėta energija ir šiluma, beveik nemokama sąskaita Jums ir gamtai.