ORIS.LT LOGO

Naujausias 2021m. modelis Daikin Altherma 3 be integruoto boilerio su Wifi oras
vanduo šilumos siurblys 6, 7 ir 9kW

Naujausias 2021m. modelis Daikin Altherma 3 be integruoto boilerio su Wifi oras vanduo šilumos siurblys 6, 7 ir 9kW

EHBH04D6V / ERGA04DV, Daikin 6,41 kW

    Šaldymo funkcija (+€201.00)

     Pultelis (+€170.00)

     Boileris 200L (+€500.00)

Daikin Altherma 3 be integruoto boilerio su Wifi yra intuityviai suprojektuotas tiek montuotojo, tiek vartotojo atžvilgiu. Pristatytas paruoštas darbui. Visuose vidiniuose blokuose yra pagrindiniai hidrauliniai komponentai, kurie jau yra įmontuoti gamykloje. Naujas visiškai integruoto įrenginio dizainas reiškia, kad visą techninę priežiūrą galima atlikti iš priekio, pašalinant priekinį skydą, o visus vamzdžius galima pasiekti įrenginio viršuje.

Lauko įrenginys yra išbandytas ir įkraunamas ekologišku šaltnešiu R32, dar labiau sumažina montavimo laiką. Konfigūracija yra paprasta naudojant valdiklio konfigūravimo vedlį

Patogūs šildymo valdikliai. Daikin Altherma 3 be integruoto boilerio su Wifi nustatytų taškų valdymo įtaisų ir jų inverterių kompresorių bendras poveikis maksimaliai padidina “Daikin Altherma 3” efektyvumą kiekvienoje lauko temperatūroje, užtikrinant nuolatinę kambario temperatūrą visada. Sistema tiekiama su devyniais iš anksto užprogramuotais parametrais, kuriuos galima reguliuoti kasdien. Be to, nustatymus galima nuotoliniu būdu valdyti naudojant “Daikin” interneto valdiklio “Smartphone” programą arba “A +++” energiją taupantį interneto valdiklį.

Kas leidžia pakoreguoti namų komforto lygį, kad atitiktų individualias nuostatas, tuo pačiu užtikrinant didesnį energijos vartojimo efektyvumą. “Daikin Altherma 3” sistema taip pat gali būti visiškai integruota su kitomis namų kontrolės sistemomis, pvz. IFTTT ir programos, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas ir patogumas.

Konsultacija su bene geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius

Gauti nemokamą konsultaciją