Panasonic Etherea Nordic oro kondicionierius, šilumos siurblys oras – oras


Sale!
  • CS - NE Kondicionierius

Panasonic Etherea Nordic oro kondicionierius, šilumos siurblys oras – oras

1,222.00 1,099.00

Gamintojas: Panasonic  Panasonic LOGO
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 metai   Panasonic LOGO inverter
Darbinė temperatūra šildyme/šaldyme: -35°C  +24°C /-10°C  +43°C

Panasonic Etherea Nordic oro kondicionierius, šilumos siurblys oras – oras

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai užtikrina visapusišką komfortą: vasaros metu patalpų oras vėsinamas ir išgryninamas pagal pasirinktą oro temperatūrą. Naudojamos pažangiausios technologijos leidžia sumažinti energijos suvartojimą, optimizuojant oro kondicionieriaus veikimą pagal žmonių aktyvumą, saulės įtaką ir kitus veiksnius.

PANASONIC gamintojas siūlo pačius maksimaliausius Šiaurės Europos vartotojo šildymosi reikalavimus atitinkančius oras-oras šilumos siurblius.

Pasikliaudami PANASONIC, būsite tikri, kad Jūsų interesai į patogumą ir komfortą bei harmonija su gamta – du tarpusavyje derantys komponentai.

PANASONIC oro kondicionierių – šilumos siurblių gamintojas pristato unikalią „Econavi“ (saulės šviesos jutiklio) sistemą, kuri naudodama žmogaus pojūčių ir valdymo programos technologijos derinį aptinka energijos švaistymą ir jį sumažina 38%. Sistema atinka šviesos intensyvumo pokyčius patalpoje ir nusprendžia ar yra saulėta/debėsuota/naktis ir automatiškai sumažina energijos vartojimą, pritaikant vėsinimo reikalavimus silpnesnės šviesos sąlygomis. „Econavi“ automatiškai pritaiko vėsinimo jėgą tam, kad efektyviai būtų taupoma energija, tuo pat metu teikiant nepertraukiamą vėsinimo komfortą ir patogumą.

Nepaprastai tyliai veikiantys oro kondicionieriai – šilumos siurbliai užtikrina, kad oras būtų švariausias ir Jums bei jūsų šeimos nariams būtų malonu juo kvėpuoti. O kad gyvenamoji aplinka būtų dar švaresnė, naujoji technologija „Nanoe“ padeda valyti orą ir Jūsų aplinką. Visos kartu šios revoliucinės technologijos apibrėžia, kas yra PANASONIC ekologinio, švaraus gyvenimo pažanga – tai naujovės, kurios tobulina aplinką ir užtikrina kiek įmanoma patogesnį gyvenimą.

Dėl originalios PANASONIC inverterio technologijos ir didelio efektyvumo kompresoriaus užtikrinamas aukščiausias eksploatavimo efektyvumo lygis. Todėl Jums reikės mažiau mokėti už elektros energiją, taip prisidėsite prie aplinkos apsaugos.

Technologiniai privalumai

1. Econavi technologija.
Jutiklis nustato patalpoje esančio žmogaus aktyvumo lygį, buvimo vietą bei saulės spinduliuotės intensyvumo lygį.
Taip optimizuojamas įrenginio veikimas. Maksimalus efektyvumas ir komfortas.
2. Nanoe-G oro valymo technologija. Nanoe-G smulkiosios dalelės 99% efektyvumu veikia ore sklandančius, ant paviršių nusėdusius bei filtre sulaikytus mikroorganizmus (bakterijas, virusus, pelėsius).
3. Įrangos veikimo stebėjimas ir valdymas internetu (užsakoma papildomai)
4. Valdymo pultas (užsakomas papildomai)
5. Mild dry režimas. Švelniu sausinimo režimu užkertamas kelias staigiam drėgmės lygio kritimui, kai reikia palaikyti norimą temperatūrą.
6. Super Quiet technologija. Tik 20 dB, tolygu nakties metui kaimo vietovėje.
7. Padidintos galios režimas. Greičiau pasiekiama pageidaujama patalpos oro temperatūra.
8. Oro srauto paskirstymas. Oro srautas paskirstomas atsižvelgiant į pasirinktą šildymo ar šaldymo režimą.
9. Oro kondicionieriai gali būti komplektuojami sidabrinės spalvos.

Šios prekės modeliai:

Modelis: Šaldymo galia, KW Šildymo galia, KW SEER / SCOP Energijos Klasė (SEER/SCOP) Kaina EUR  su PVM
CS-NZ9SKE CU-NZ9SKE 2,50 (0,85 - 3,00) 3,40 (0,85–6,00) 7,4 /4,6 A++ / A++ 1222 €
1099,8 €
CS-NZ12SKE CU-NZ12SKE 3,50 (0,85 - 4,00) 4,00 (0,85–7,20) 7,1 /4,6 A++ / A++ 1387 €
1248,3€