MITSUBISHI Heavy Industries šilumos siurblys 16,5 kW | FDCW140VNX


Sale!
  • MITSUBISHI-Heavy-Industries-silumos-siurblys-16,5-kW--FDCW140VNX

MITSUBISHI Heavy Industries šilumos siurblys 16,5 kW | FDCW140VNX

8,730.00 7,857.00

Gamintojas: Mitsubishi Heavy Industries Mitsubishi heavy industries logo
Kilmės šalis: Japonija
Garantija:

        24 mėn.

Efektyvumas iki: iki -20°C

MITSUBISHI Heavy Industries šilumos siurblys 16,5 kW | FDCW140VNX


“Mitsubishi heavy industries” šilumos siurblio ypatybės

     Energijos taupymas

Dažnio keitiklio valdomo kompresoriaus dėka, sumažėja kasmetinės išlaikymo kainos. Kompresoriaus pajegumas valdomas pagal poreiki. Taip buvo pasiektas aukščiausias pramoninis efektyvumo koeficientas COP 4.08~4,44 (lygio) šildymo operacijoje. Tai leidžia taupiai, ekonomiškai  šildyti patalpas.

    Kompleksinis projektavimas
Kompaktinis dydis (600×650 mm), kuris pasiektas integravus karšo vandens akumuliacinę talpą ir sanitarinį mazgą kartu su vandens šilumokaičio vidiniu bloku (tik modeliuose HMA100V1/V2 ir HMA100VM1) . Elektros instaliavimo ir vamzdynų darbai yra paprastesni dėka integruoto vidinio bloko dizaino.

    Karšto vandens temperatūra 65oC
Maksimali srauto linijos temperatūra yra 65°C laipsniai, kai naudojamas didelės  talpos pagalbinis elektrinis šildytuvas, kaip standartinės įrangos atsarga. Užtikrinamas sistemos pajėgumas – atlaikyti nepastovaus ir pernelyg karšto vandens naudojimą. (58°C temperatūra pasiekiama naudojant tik kompresorių).

Išoriniai šilumos šaltiniai

Yra galimybė prijungti išorinius šilumos šaltinius, kaip saulės energijos kolektorių.

Dugno apledėjimo prevencijos funkcija
Šildymo metu ant šilumos siurblio lauko bloko kaupiasi kondensatas (ypač šaltuose regionuose), kuris prišąla prie lauko bloko dugno, nesant dugno ar esant nepakankamos kaitinimo galios šildytuvui gali sugadinti lauko bloko šilmokaitį. “Mitsubishi heavy industires” šilumos siurbliuose, kaip standartinė įranga yra įtraukta dugno apledėjimo prevencijos funkcija.

Sterilizacija
Galimi įvairūs sterilizavimo temperatūros parametrai, atsižvelgiant į kiekvienos šalies reikalavimus.

Tiekiamo vandens slėgis
Vandens tiekimo slėgis dušui ir vandens maišytuvams kituose namo aukštuose nesumažės, nes naudojamas tiesioginis vandens tiekimas. Kadangi, nenaudojamas vanduo iš rezervuaro, vandens slėgis bei kokybė yra išsaugojama. Taip pat, sumažėja galimybė legionelės bakterijoms daugintis. (Jeigu yra naudojami kitų gamintojų akumuliacinės talpos, galimas vandens slėgio sumažejimas dušuose ir vandens maišytuvuose, kai jie naudojami tuo pačiu metu.)

Tylus režimas
Įjungus tyliojo režimo funkciją galima sumažinti garso lygį lauko bloke šildymo metu, mažinant kompresoriaus ir ventiliatoriaus greitį. Šią operaciją galima įjungti/išjungti su valdymo pulteliu.

Garantija 24 mėnesiai
Elektros sąnaudos budėjimo rėžime 1,6 kW
COP: 3.31

Šaldo lauko temperatūros ribose: – 15°C ~ + 43 °C

Šildo lauko temperatūros ribose: -20°C ~ + 43 °C

MODELIAI: FDCW140VNX-A/HMS140/MT300; FDCW140VNX-A/HMS14/MT500 ir FDCW140VNX-A/HMS140/HT30

MITSUBISHI Heavy Industries šilumos siurblys 8 kW FDCW71VNX - tecniniai duomenys

Šilumos siurblio technologija

Mūsų šilumos siurblys oras-vanduo — tokia sistema, kuri gali pasiūlyti šildymą, vandens pašildymą bei aušinimą. Šilumos siurblio veikimo principą galima apibrėžti/pavaizduoti/pateikti/ iliustruoti taip:
1. Lauko vienetas susigrąžina šilumos energiją per lauko orą (šilumos šaltinis) ir kompresorius suspaudžia orą, taip padidindamas jo temperatūrą.
2. karšta aušinimo medžiaga (dujų pavidalu) yra nukreipiama į vidinį bloką.
3. aušinimo medžiaga perduodama šilumą vandeniui, kuris pasiskirsto patalpos klimato sistemoje.
4. aušinimo medžiaga (dabar skysčio pavidale) nukreipiama/grįžta atgal į išorinį bloką ir procesas kartojasi iš naujo.

Pakeitus visą aušinimo/vėdinimo ciklą, aušinimo medžiaga, remiantis šilumos siurblio teorija, šioje sistemoje susigrąžina šilumos energiją iš vandens ir atiduoda ją lauko orui.
Vidinis blokas automatiškai, remdamasis vidinio jutiklio temperatūros parodymais, nustato kada lauko blokui išleisti ar neišleisti šilumą iš sistemos. Papildomam šilumos poreikiui patenkinti, vidinis blokas gali naudoti papildomą šilumą iš elektrinio vandens šildytuvo ar bet kokio papildomai prijungto šilumos šaltinio.

Šilumos siurbliai oras-vanduo veikia pagal tokį  principą:

1. Lauko vienetas susigrąžina šilumos energiją per lauko orą (šilumos šaltinis) ir kompresorius suspaudžia orą, taip padidindamas jo temperatūra.

2. Karšta aušinimo medžiaga (dujų pavidalu) yra nukreipiama į vidinį bloką.

3. Aušinimo medžiaga perduodama šiluma vandeniui, kuris pasiskirsto patalpos klimato sistemoje.

4. Aušinimo medžiaga (dabar skysčio pavidale) nukreipiama grįžta atgal į išorinį bloką ir procesas kartojasi iš naujo.

Vidinis blokas automatiškai, remdamasis vidinio jutiklio temperatūros parodymais, nustato kada lauko blokui išleisti ar neišleisti šilumą iš sistemos. Papildomam šilumos poreikiui patenkinti, vidinis blokas gali naudoti papildomą šilumą iš elektrinio vandens šildytuvo ar bet kokio papildomai prijungto šilumos šaltinio.

MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES šilumos siurbliai daug dėmesio skiria mus supančiai aplinkai, saugo gamtą. MITSUBISHI šilumos siurblių gamintojai, diegdami pažangius inžinerinius patobulinimus, siekia dar didesnio energetinio efektyvumo. Įspūdingi įrangos parametrai bei puikios energijos taupymo savybės pasiekiamos naudojant efektyvesnį šilumokaitį ir aukšto efektyvumo DC elektros variklius.


„Mitsubishi Heavy Industries, Ltd” – Japonijos korporacija, viena iš pažangiausių kondicionavimo įrangos kūrėja ir gamintoja, turinti daugiau nei 40 metų patirtį. Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionavimo įranga gyvenamosioms, komercinėms bei pramoninėms patalpoms pasižymi itin aukštu energetiniu efektyvumu, puikiomis eksploatacinėmis savybėmis bei yra pritaikyta Baltijos šalių klimatinėms sąlygoms. Šaltesnio klimato šalyse aktualu, kad oro kondicionavimo įranga turėtų energetiškai efektyvią šildymo funkciją. „Mitsubishi Heavy Industries, Ltd” gamina šilumos siurblius „oras – oras” ir „oras – vanduo”.

Mitsubishi imone1 Mitsubishi imone2

MHI kompanija siūlo platų asortimentą universalių ir energetiškai efektyvių split ir multi-split sistemų mažiems ir vidutinio dydžio komerciniams objektams, bei visoms gyvenamosioms patalpoms. Visi produktai yra geriausi savo efektyvumo klasėje dėka aukštos „inverter“ technologijos ir išmanaus dizaino.

Mitsubishi Heavy Industries split sistemos būna įvairių galingumų bei dizaino, pilnai aprūpinančios namų ir mažas komercines patalpas, o išmaniosios VRF-KX sistemos tiekia šildymo ir vėsinimo sprendimus didelėms komercinėms ir pramoninėms reikmėms.

Mitsubishi imone3 Mitsubishi imone4

Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai – šilumos siurbliai bei jų dalys iš Japonijos. Pardavimas ir montavimas visoje Lietuvoje.

MITSUBISHI Heavy Industries kondicionierių katalogas 2016 EN

MITSUBISHI Heavy industries šilumos siurbliai katalogas 2017 LT

Šios prekės modeliai:

Modelis: Galia kW šildymui Galia kW šaldymui Triukšmo lygis Kaina EUR  su PVM
FDCW140VNX/HMS140/MT300  16,5 16,5 54 8730,15 €
7857,14 €
 FDCW140VNX/HMS140/MT500  16,5  16,5  54  9236,54 €
 8312,88 €
 FDCW140VNX/HMS140/HT30  16,5  16,5  54  7711,94 €
 6940,74 €