DAIKIN sieniniai Nordic šilumos siurbliai oras-oras | FTXL-JV


Sale!

DAIKIN sieniniai Nordic šilumos siurbliai oras-oras | FTXL-JV

1,197.00 1,078.00

Gamintojas: Daikin Daikin_logo_vector
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 metai  Inverter-Logo-daikin
Kompresoriaus tipas: Inverteris
Darbinė temperatūra: -25°C

DAIKIN sieniniai Nordic šilumos siurbliai oras-oras |  FTXL-JV

DAIKIN šilumos siurbliai gali atlikti vienintelio arba pagrindinio Jūsų patalpų šildymo prietaiso funkciją. Sistema gali ne tik šildyti patalpas, bet ir jas vėsinti, kas labai aktualu šiltuoju metų laiku. Kompaktiškas lauko įrenginys atsparus žiemos sąlygoms.

Daikin Moskus – kompaktiškas, galingas, ekonominis oro kondicionierius-šilumos siurblys. Tobulo komforto režimas. Titano apatito oro filtras.

          Ypatybės

  • Unikalus laisvai pakabinamas vidinis blokas.
  • Jokių šildymo kabelių.
  • Greitas, galingas ir retas atsišildymas.
  • Stabili ir didelė šildymo galia.
  • Valdymas per Wi-fi su Daikin programėle.
  • Tobulo komforto režimas.
  • Titano apatito oro filtras šalina virusus ir bakterijas.
  • Garantuotas veikimas iki -25°C ir žemesnės lauko oro tempūros.
  • Energijos klasė A+

MODELIAI: FTXL25JV+RXL25M3;  FTXL35JV+RXL35M3; WiFi valdiklis BRP069A43

DAIKIN sieniniai Nordic šilumos siurbliai oras-oras FTXL-JV

FTXL25JV-RXL25M3 DAIKIN oro kondicionierius – šilumos siurblys: optimalus komforto, kokybės ir kainos santykis viename įrenginyje.


Inverter-Logo-daikin

Inverterio kontrolė optimizuoja efektyvumą

„Daikin“ inverterio technologija yra nepriekaištinga klimato kontrolės srities inovacija. Principas yra paprastas: inverteriai reguliuoja galią pagal faktinį poreikį – nei daugiau, nei mažiau! Ši technologija suteikia du neabejotinus pranašumus:
 
Komfortas: Investicijos į inverterį atsiperką daug kartų, nes pagerinamas komfortas. Oro kondicionavimo sistema su inverteriu nuolat reguliuoja vėsinimo ir šildymo galią, kad būtų palaikoma tinkama kambario temperatūra ir taip pagerinamas komforto lygis. Inverteris sutrumpina sistemos paleisties laiką, todėl reikiama kambario temperatūra pasiekiama daug greičiau. Kai tik pasiekiama tinkama temperatūra, tada inverteris padeda ją išlaikyti pastovią. 
Energijos taupymas: Kadangi inverteris seka ir reguliuoja aplinkos temperatūrą, kai to reikia, energijos sunaudojama iki 30 % mažiau, lyginant su tradicinėmis įjungiamomis / išjungiamomis sistemomis.
 
 

APIE DAIKIN

„Daikin“ yra Europje pirmaujantis itin energiją taupančių šildymo, vėsinimo, ventiliacijos ir šaldymo priemonių, skirtų komercinėms, gyvenamosioms ir pramoninėms patalpoms, gamintojas.

Daikin Europe N.V. (DENV) yra visiškai priklausomas „Daikin Industries Limited“ filialas www.daikin.com, įvairiatautė įmonė, įtraukta į Japonijos vertybinių popierių biržą, be to yra pirmaujantis pasaulinis gamintojas ir HVAC (šildymo, ventiliacijos ir oro kondicionavimo) įrangos tiekėjas, kuris taip pat gamina šiluminius siurblius ir šaldymo sistemas. Įmonė tiekia novatoriškas, aukščiausios kokybės vidaus klimato valdymo priemones, kurios atitinka kintančius gyvenamosioms, komercinėms ir pramoninėms patalpoms keliamus reikalavimus.

„Daikin Europe N.V.“ – „Daikin“ pardavimų, plėtotės ir gamybos centrinis biuras, aptarnaujantis Europą, Viduriniuosius Rytus ir Afriką. „Daikin Europe Group“ šiuo metu sudaro galybės biurų, 5 gamybinės patalpos, 17 dukterinių įmonių, 5 pardavimų biurai ir ištisas tinklas nepriklausomų prekybininkų bei pardavimo atstovų EMEA regione.
 
Įmonė užbaigė finansinius metus 2010 m. su bendru grynuoju pelnu, siekiančiu 1,809 milijono eurų, o operacinės įplaukos siekė 179,7 milijonų eurų. Visoje „Daikin Europe Group“ įmonėje personalą sudaro virš 5 400 darbuotojų.
 
„Daikin“ garsi novatorišku požiūriu į kuriamus produktus, taip pat neprilygstama kokybe ir integruojamų priemonių įvairiapusiškumu. „Daikin“ neabejotinai pirmauja dėl energijos taupumo ir inovacijų tiek kompresorių ir inverterių technologijos efektyvumu, tiek naujausiais pasiekimais šaltnešio ir produktų dizaino, atsižvelgiant į sezoninį efektyvumą, srityse.
 

 

Šios prekės modeliai:

Modelis Galia kW šildymui Galia kW šaldymui COP Triukšmas dB Kaina EUR  su PVM
FTXL25JV/RXL25M3 4,37 6,01 3,24 41/27/23 1197,9€
1078€
 FTXL35JV/RXL35M3 4,21 5,87 3,62 41/27/23 1318,9 €
1187€
DAIKIN BRP069A42 WiFi valdiklis BRP069A43   181,5
163€