ALPICAIR Kanalinės MULTI – SPLIT INVERTER kondicionierių vidinės dalys | ATMI-HPDC1


Sale!
  • ALPICAIR MULTI-SPLIT sistemos oro kondicionierių ortakinės vidinės dalys ATMI-HPDC1 -1

ALPICAIR Kanalinės MULTI – SPLIT INVERTER kondicionierių vidinės dalys | ATMI-HPDC1

453.00 408.00

Gamintojas: ALPICAIR alpaticair logo
Kilmės šalis: Kinija
Garantija:

        12 mėn.

 SPLIT INVERTER
Efektyvumas iki: iki -15°C

ALPICAIR Kanalinės MULTI – SPLIT INVERTER  kondicionierių vidinės dalys | ATMI-HPDC1

Kiekvienas „AlpicAiršilumos siurblys turi energiją taupantį inverterį ir kintančio greičio kompresorių. Šie įrenginiai be paskirstymo dėžučių gali šildyti ir vėsinti iki 5 zonų. Mūsų inverterių technologijoje nėra įprastoms sistemoms būdingų išsijungimų ir įsijungimų, ji taupo energiją, sumažina išorinį triukšmą, išlaiko tolygią patalpos temperatūrą. Visi išoriniai kondensatoriai turi korozijai atsparią energiją taupančią auksinę kondensatoriaus dangą, saugančią nuo rūdijimo. Tiesiog pasirinkite vidinio įrenginio tipą ir pajėgumą kiekvienai patalpai, tuomet išorinio / vidinio įrenginio derinimo schemoje išsirinkite savo sistemą.

ALPICAIR Kasetinės MULTI - SPLIT INVERTER oro kondicionierių vidinės dalys -ACMI-HPDC1-4

AlpicAir“ inovatyvaus dizaino kasetiniai vidaus įrenginiai užtikrina tylų veikimą. Kasetė puikiai tinka bet kokiai patalpai, ją galima lengvai pakabinti ant lubų paliekant tik dekoratyvines groteles. Dėl mūsų ventiliatorių technologijos kondicionuojamas oras tyliai ir tolygiai paskirstomas patalpoje, vidinis kondensato siurblys patikimai išpumpuoja susikaupusį vandenį į saugią vietą. „AlpicAir“ kasetė puikiai tinka smulkiajam verslui, kai oro srautą reikia paskirstyti didelėje atviroje erdvėje.

MODELIAI: ACMI-26HPDC1; ACMI-36HPDC1; ACMI-53HPDC1

  • LED ekranas
  • Automat. paleidimo iš naujo f-ja
  • Savidiagnostika
  • Naktinis  rėžimas
  • Tylus veikimas
  • Laikmatis
  • Dvikryptis tiekiamo oro srauto paskirstymas

AlpicAir oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – tai naujos kartos kokybiški ir patikimi oro kondicionavimo įrenginiai. Šis prekinis ženklas garantuoja klientui modelių įvairovę bei optimalų kokybės ir kainos santykį. AlpicAir oro kondicionieriuose naudojami tik neardantys ozono sluoksnio šaldymo agentai R410a ir R407c. Visi AlpicAir produktai gaminami tik iš bešvinių komponentų ir yra sertifikuoti ES RoHS.

Apie ALPICAIR

AlpicAir yra registruotas prekinis ženklas apimantis įvairių oro kondicionierių ir klimato kontrolės sistemas. Kuriant prekės ženklą buvo siekiama garantuoti klientui optimalų kokybės ir kainos santykį.AlpicAir produkcija apima įvairias split ir multisplit sistemas, vandeninius ventiliatorinius konvektorius (fancoil), čilerius ir komercines VRF sistemas.

Visos AlpicAir sistemos naudoja „ozonui draugišką“ (ekologiškai švarų) šaltnešį R410A, bei daugelyje modelių sumontuoti inverter tipo kompresoriai. Split sistemos turi platų produktų asortimentą nuo mažų sieninių modelių iki didžiųjų kasečių bei kompresorių.

AlpicAir oro kondicionieriai gaminami atsižvelgiant į Baltijos šalių vartotojų poreikius.

Alpic AIR -auksta kokybe 2 Alpic AIR -auksta kokybe 1

AlpicAir – pakankama oro kondicionierių įvairovė, kad užtikrintumėte gerą savijautą, energiją darbe bei poilsį namuose!

Alpic AIR -auksta kokybe 4Alpic AIR -auksta kokybe 3

Vandeninės aušinimo sistemos AlpicAir siūlo kompleksinius sprendimus, pradedant nuo kasetinių baigiant grindiniais ventiliatoriniais konvektoriais. Visi modeliai gali būti tiek su aušinimo tiek su aušinimo – šildymo funkcija. Gaminiai yra išbandyti ir duomenys apie šildymo ir vėsinimo pajėgumą pateikti prie skirtingų eksploatavimo sąlygų.

AlpicAir_VRF inverter multi-system air-conditioners_Catalog_EN_2016

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

ALPICAIR oro kondicionieriai – šilumos siurbliai. Pardavimas ir montavimas visoje Lietuvoje.

Category: .

Konsultacijos, užsakymai:
+370 654 01351   info@oris.lt
Gauti pasiūlymą

Šios prekės modeliai:

Modelis: Galia kW šildymui Galia kW šaldymui Kaina EUR  su PVM
ACMI-26HPDC1 2,7 2,6 453,32 €
408,02 €
ACMI-36HPDC1 4,0 3,5 472,68 €
 425,48 €
ACMI-53HPDC1 5,0 4,5 490,83 €
 441,83 €